pacman, rainbows, and roller s


''007 HACKER'' cdo gje ju duhet mjafton te na kontaktoni...
61092 103300059734838 100001645330976 21445 4675337 n
Si te dallojme origjinen e telefonit..?!?.,..,.Atehere formojme kte kod ne tel *#06# dhe do na dali nje numer me 15 numra..,nqs se numrat e 7 dhe 8 jane:02 ose 20 do te thote qe eshte tel i prodhuar ne britani....08 ose 80 do te thote qe eshte me origjine gjermane qe nuk eshte keq ..ose 01 ose 10 do te thote me origjine filandeze qe eshte i mire ose 00 do te thote origjine franceze e cila eshte shum e mire...'007 hacker''
programe jar per internet per nokia
Vjedh te dhena nqs ka bluetooth
si te zhbllokojme nje karte memorje kur ja kemi harruar paswordin.???.?...,atehere e heqim karten nga telefoni dhe e vendosim prap ,fikim dhe ndezim telefonin ...tani na duhet nje eksplorer i instaluar ne telefon hyjme ne eksplorer dhe gjejme memorjen e telefonit dmth c..,aty ne c/mmcstore kemi nje document i quajtur mmcstore ..e bejme rename dhe e vendosim mmcstore.txt ...me pas e transferojme kte mmcstore.txt ne kompjuter dhe e hapim me notepad dhe do gjejme paswordin e kartes se memorjes te shkruajtur aty....''007 hacker''
SOFTWARE FOR NOKIA s60 v3.(programe per nokia s60 v3)
lojra per 5300 6300 jar format etj..
Apliko per certifikate instalimi programesh direkt nga celulari jot...(vetem per nokia)
Radipshare te hackuara

Loje fantastike nokia 5300 etj.
Kaspersky full antivirus nokia
STOP +18 ZONE.....video erotike..
Facebook chat per cdo celular
msn camera ..hajdute..sheh pa pramin
Shkarko nga rapidshare pa fund direkt nga telefoni jot..(vetem per nokia s60 v3rd)
Become fan on facebook...(behu fans ne facebook)
Ky program zbulon kodin e sigurise (vetem per nokia s60 v1 dhe v2)
Skyfire browser per nokia s60 v3
Program qe shkarkon torrent direkt nga celulari
Te gjitha kodet per telefon nokia pdf
lojra , chat ,Argetime ...programe.,falas per telefona
si te formatojme nje telefon nokia???
si te formatojme nje celular nokia menyre tjeter.....atehere ne fillim formojme kete kodin *#7370# pastaj do na dalin nje tabele ku lexon ''restore all original settings'' ...pastaj shtypim yes dhe do na kerkohet nje kod i cili eshte 12345 dhe klikojme ok..,telefoni do fiket dhe do ndizet vet dhe cdo gje do jet fshire nga telefoni
atehere fillojme ..ne fillim fikim telefonin pastaj mbajme shtypyr butonin yll (*) butoni thurje (#) edhe butoni numer (3) ...pra duke i mbatjur shtypur keta butona ndezim telefoni dhe i mbajme shtyur butonat per 20 sekonda....me pas i leshojme dhe presim qe te ndizet telefoni...pasi eshte ndezur telefoni shohim qe memorja e telefonit eshte formatur dhe telefoni eshte kethyer sic ka qene kur eshte shitur nga dyqani....:))) (doriani007)

lojra..chat..tema..sajte per nokia s60 v2
Luaj mausin pa kursor..hehe ???

Nese mausi i pc-se tuaj nuk punon atehere keni mundesi qe disa operacione ne pc t`i kryeni me ane te tastieres duke levizur kursorin:
1.SHTYPNI SHIH+ALT+NUM LOCK
2.Me pas enter
Ne shiritin start ne anen e djathte te tij do te del ikona e mousit nese eshte e deaktiziuar shtypni NUM LOCK per ta aktivizuar si dhe anasjelttas.
Per te levizur kursorin shtypni numrat 8(LART)6(DJATHTAS)4(MAJTAS)2(POSHTE)kurse numrin 5 per ENTER.....

Shiko ne Youtube me kualitet me te lart ???

Ky eshte ni kode shtese per me rrit kualitetin
e videos ne youtube !


psh. kjo o video normal: Cito: http://www.youtube.com/watch?v=w9FHbP2-of8

tash duhet me ja shtu qet kod ne fund te linkit: &fmt=18
per me rrit kualitetin e videos: Cito: http://www.youtube.com/watch?v=w9FHbP2-of8&fmt=18

Antivirus per nokia s60 v1.. I thjesht
sajti nokia ne wap mode
cdo gje qe ju nevojitet ne celularin tuaj

1facebook falas per celulare shkarko foto me cilesi te larte
shkarkime nga youtube
programe per cdo lloj telefoni Taulanti